Logo
Novinky
08.11.2021
10 typů čaje a jejich účinky
Zelený čaj Zelenému čaji se přisuzuje spousta prospěšných účinků. Bystří smysly, je vhodný jako nápoj ke snídani. Pomáhá snižovat nadýmání, zlepšuje ... číst celé
07.11.2021
Jediná evropská čajová plantáž
Azorské ostrovy nejsou zajímavé jen skrz své přírodní krásy, černé pláže, příjemné klima a možnost pozorování velryb. Azory jsou také jediným místem v... číst celé
05.09.2020
9 nejlepších čajů světa
Pomyslná přetahovaná o nejlepší čaj na světe probíhá možná už tak dlouho, jak je znám tento nejpopulárnější nápoj na světě. Magazín Tasteatlas nedávno... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. DÁRKOVÉ BALENÍ ČAJŮ
Sekce dárkových čajů

Nově jsme v našem internetovém obchodě, změnili zaměření především na dárkové čaje, které se stávají mezi našimi zákazníky stále populárnější. Sekci dárkových čajů jsme proto výrazně rozšířili. Kromě klasických čajových značek, jako jsou Basilur, Apotheke nebo Biogena, jsme nově zařadili také čaje od Tartonu a Greenfieldu. Není tajemstvím, že zejména v období Vánoc, kdy jsou lidé doma, ale také v období pravidelných podzimních nachlazení se v našich končinách vypije čajů suveréně nejvíc. Tato doba je proto ideální pro kombinaci koupe čaje a sháněním dárku pod stromeček.

Čajové Kazety černých a ovocných čajů Basilur

Novinkou v našem obchodě jsou dárkové kazety čajů od společnosti Basilur. Na své si přijdou milovníci černých, zelených i ovocných čajů. Všechy porcované čaje jsou baleny jednotlivě v gastro obalech. Tyto čajové kolekce obsahují vždy 60 sáčků prémiového čaje z Cejlonu, navíc v graficky výrobně zpracovaném balení.

dárková kazeta černých čajů Basilur Dárková kazeta černých a ovocných čajů Basilur Dárková kazeta ovocných čajů Basilur

Kvetoucí čaje

Překvapivě mezi nejoblíbenější produkty v našem obchodě s čaji se řadí kvetoucí čaje. Jejich obliba stoupá zejména v období podzimu, kdy jsou dlouhé podzimní večery a i ta trocha potěšení z postupně se rozkvétajícího čaje dokáže zlepšit náladu a celkově vyvolat pohodovou atmosféru v domácnosti. Jeho chuť je samozřejmě téměr identická s klasickým zeleným čajem, i když by o tom dokázal ne jeden milovník čaje polemizovat.

Ovocné sypané čaje v Plechovce Basilur

Tato edice dárkových sypaných čajů v ovocných variantách uvnitř plechovky vyšla na trh teprve před třemi lety a její obliba mezi zákazníky se nemění. Jedná se o 100 gramů naprosto prémiových směsí, tvořících vynikající ovocný čaj. Kombinace ingrediencí jako jsou ostružiny, papája, kiwi, švestky, šípek nebo skořice tvoří výborný zážitek pro všechny milovníky ovocných čajů. Basilur je navíc zabalil do krásných a výborně zpracovaných dárkově laděných plechovek, které tomuto čaji dokreslují jeho výjimečnost.

ovocný čaj indické léto ovocný čaj v plechovce  ovocný čaj v plechovce Basilur 

Dárkové balení čaje Greenfield

Pokud jste dosud přemýšleli, jaký dárek koupit osobě, která má ráda čaj, snad Vám výběr ulehčil výrobce Greenfield, který nedávno vydal na trh novou exkluzivní dárkovou kazetu 120 sáčků čaje. Tato prémiová kazeta čajů obsahuje celých 30 různých čajů po čtyřech sáčcích! Toto balení o rozměrech 36 x 28 cm zaručeně potěší všechny pravé milovníky čaje.

dárková kazeta čajů Greenfield

Vánoční čaj v dárkovém balení BASILUR

Vánoce se prostě blíží vždy, a proto přispěchal známý výrobce čajů, značka Basilur, s edicí Vánočních příchutí kvalitních čajů, které jsou samozřejmě zabaleny do Vánočního, dárkově laděného balení. V nabídce lze nalézt například již známý čajový domek, popřípadě například černý čaj v krabičce s motivem soba, který ukrývá velmi oblíbenou kombinaci cejlonského černého čaje s přírodním aroma borůvek. Pro zobrazení všech čajů stačí kliknout v levém menu na položku BASILUR. Popřípadě jsme prodej dárkových vánočních čajů kvůli velkému počtu produktů zařadili do speciální kategorie zboží.

vánoční čajový domekvánoční čajčajový domek krabičkačajový domek plechovka

Dárkové čaje JONES

Společnost JONES nabízí na našem trhu velmi kvalitní dárkové balení čajů v krásném zpracování. Naše nabídka patří k těm největším a nejlevnějším na celém trhu. Jones nabízí výhradně porcované čaje balené jednotlivě v gastro obalech. Základ těchto prémiových čajů tvoří vždy černé nebo zelené čaje doplněné o kousky rostlin a ovoce, případně přírodní aroma. Dárkové čajové kolekce se dělí na verze s 40, 60 a 80 sáčky. V nabídce je také verze Dárkové balení ovocných čajů v plechovce, jejíž výroba s největší pravděpodobností končí.

Dárková kolekce zelených čajů Jones Dárková kolekce čajů Jones  Dárková plechovka čajů Jones v plexiskle

kliknutím na obrázek otevřete detail výrobku

Zabýváme se prodejem čaje - Čajové kazety, dárkové balení čaje, Ovocné čaje, Černé čaje, Zelené čaje, Čaje jako dárky k Vánocům, Přesýpací hodiny, Vonné tyčinky, Svatební fotograf Zlínsko

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz