Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


DÁRKOVÉ BALENÍ ČAJŮ
Dárkové balení čaje Greenfield

Pokud jste dosud přemýšleli, jaký dárek koupit osobě, která má ráda čaj, snad Vám výběr ulehčil výrobce Greenfield, který nedávno vydal na trh novou exkluzivní dárkovou kazetu 120 sáčků čaje. Toto dárkové balení obsahuje celých 30 různých čajů po čtyřech sáčcích! Toto balení o rozměrech 36 x 28 cm zaručeně potěší všechny pravé milovníky čaje.

dárková kazeta čajů

Čajové plechovky Tipson

Mezi tradičně nejprodávanější dárkové čaje patří plechovky s imitací hodin od firmy Tipson. Tento výrobce nabízí ten nejlepší čaj z Cejlonu, který musí projít velmi náročnou kontrolou kvality, aby mohl být zabalen do těchto krásných dárkových balení. Černé a zejména zelené čaje Tipson patří mezi nejlepší čaje na trhu. Po dočasném vyřazení ze sortimentu z důvodu ukončení výroby byla tato edice čajů výrobcem vzkřísena, tedy prozatím alespoň částečně v podobě tří dárkových plechovek.

dárková plechovka čaje Tipson Gold plechovka čaje Tipson Green dárková plechovka čaje Tipson Silver

Vánoční čaj v dárkovém balení BASILUR

Vánoce se prostě blíží vždy, a proto přispěchal známý výrobce čajů, značka Basilur, s edicí Vánočních příchutí kvalitních čajů, které jsou samozřejmě zabaleny do Vánočního, dárkově laděného balení. V nabídce lze nalézt například již známý čajový domek, popřípadě například černý čaj v krabičce s motivem soba, který ukrývá velmi oblíbenou kombinaci cejlonského černého čaje s přírodním aroma borůvek. Pro zobrazení všech čajů stačí kliknout v levém menu na položku BASILUR.

vánoční čajový domekvánoční čaj čajový domek krabička čajový domek plechovka

Dárkové čaje JONES

Společnost JONES nabízí na našem trhu velmi kvalitní dárkové balení čajů v krásném zpracování. Naše nabídka patří k těm největším a nejlevnějším na celém trhu.

Ovocné dárkové balení Jones Dárkové balení zeleného čaje Jones Dárkové balení čaje Jones
Dárkové balení Jones - černý čaj Dárkové balení čaje Jones - zelený čaj Dárkové balení čajů Jones - maxi
kliknutím na obrázek otevřete detail výrobku

Dárkové čaje, konvičky a hrnky AHMAD TEA

Ahmad Tea je londýnská společnost, která si zakládá jak na výrobě kvalitního čaje, tak na estetickou stránku výrobku, což z něj dělá ideální a zdravý dárek pro Vaše blízké. Ahmad Tea nabízí jak hezké porcelánové produkty, tak jedny z nejkrásnějších dárkových čajů.


čajová konvička čajový set konvička a hrnek džbán na ledový čaj čajový hrnek

Dárkový zelený čaj Dárkový černý čaj Earl Grey Dárkový černý čaj Dárkový čaj ahmad tea

Dárkové balení čajů Ahmad tea

Dárkové čaje BASILUR

BASILUR je výrobce prémiových čajů ze Srí Lanky, který vyrábí jak kvalitní, většinou sypané čaje, tak také skvěle zvládnuté dárkové balení. Značka Basilur se u nás těší stále větší oblibě a nově si tyto čaje můžete vychutnat také prostřednictvím našeho obchodu.

Dárkový černý čaj Basilur Basilur černý čaj s karamelem Basilur zelený čaj      Dárkový zelený čaj Basilur