Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


DÁRKOVÉ BALENÍ ČAJŮ
Vánoční ovocná kolekce čajů Basilur

Mezi nejprodávanější novinky v našem eshopu patří tato vánoční kolekce čajů od Basiluru, která v sobě ukrývá 6 druhů ovocných čajů po 10 sáčcích od každé příchutě. Výrobce v tomto případě složil ovocné čaje z obecnějších surovin jako je jablko, pomerančová kůra, ibišek nebo šípek, které doplnil o specifištější suroviny jako skořice, jahody nebo kořen cikorky, následně k této směsi přidal přírodní aroma k umocnění chuti. 
Každý sáček ovocného čaje v této vánoční kolekci je balen zvlášť v tzv. gastro přebalu. 

Vánoční kolekce ovocných porcovaných čajů

Čajové Kazety černých a ovocných čajů Basilur

Novinkou v našem obchodě jsou dárkové kazety čajů od společnosti Basilur. Na své si přijdou milovníci černých, zelených i ovocných čajů. Všechy porcované čaje jsou baleny jednotlivě v gastro obalech. Tyto čajové kolekce obsahují vždy 60 sáčků prémiového čaje z Cejlonu, navíc v graficky výrobně zpracovaném balení.

dárková kazeta černých čajů Basilur Dárková kazeta černých a ovocných čajů Basilur Dárková kazeta ovocných čajů Basilur

Dárkové balení čaje Greenfield

Pokud jste dosud přemýšleli, jaký dárek koupit osobě, která má ráda čaj, snad Vám výběr ulehčil výrobce Greenfield, který nedávno vydal na trh novou exkluzivní dárkovou kazetu 120 sáčků čaje. Toto dárkové balení obsahuje celých 30 různých čajů po čtyřech sáčcích! Toto balení o rozměrech 36 x 28 cm zaručeně potěší všechny pravé milovníky čaje.

dárková kazeta čajů Greenfield

Plechovky sypaných čajů Tipson

Mezi tradičně nejprodávanější dárkové čaje patří plechovky s imitací hodin od firmy Tipson. Tento výrobce nabízí ten nejlepší čaj z Cejlonu, který musí projít velmi náročnou kontrolou kvality, aby mohl být zabalen do těchto krásných dárkových balení. Černé a zejména zelené čaje Tipson patří mezi nejlepší čaje na trhu. Po dočasném vyřazení ze sortimentu z důvodu ukončení výroby byla tato edice čajů výrobcem vzkřísena, tedy prozatím alespoň částečně v podobě tří dárkových plechovek.

dárková plechovka čaje Tipson Gold plechovka čaje Tipson Green dárková plechovka čaje Tipson Silver

Vánoční čaj v dárkovém balení BASILUR

Vánoce se prostě blíží vždy, a proto přispěchal známý výrobce čajů, značka Basilur, s edicí Vánočních příchutí kvalitních čajů, které jsou samozřejmě zabaleny do Vánočního, dárkově laděného balení. V nabídce lze nalézt například již známý čajový domek, popřípadě například černý čaj v krabičce s motivem soba, který ukrývá velmi oblíbenou kombinaci cejlonského černého čaje s přírodním aroma borůvek. Pro zobrazení všech čajů stačí kliknout v levém menu na položku BASILUR. Popřípadě jsme prodej dárkových vánočních čajů kvůli velkému počtu produktů zařadili do speciální kategorie zboží.

vánoční čajový domekvánoční čaj čajový domek krabička čajový domek plechovka

Dárkové čaje JONES

Společnost JONES nabízí na našem trhu velmi kvalitní dárkové balení čajů v krásném zpracování. Naše nabídka patří k těm největším a nejlevnějším na celém trhu. Jones nabízí výhradně porcované čaje balené jednotlivě v gastro obalech. Základ těchto prémiových čajů tvoří vždy černé nebo zelené čaje doplněné o kousky rostlin a ovoce, případně přírodní aroma. Dárkové čajové kolekce se dělí na verze s 40, 60 a 80 sáčky. V nabídce je také verze Dárkové balení ovocných čajů v plechovce, jejíž výroba s největší pravděpodobností končí.

Dárková kolekce zelených čajů Jones Dárková kolekce čajů Jones  Dárková plechovka čajů Jones v plexiskle

kliknutím na obrázek otevřete detail výrobku

Dárkové čaje BASILUR

BASILUR je výrobce prémiových čajů ze Srí Lanky, který vyrábí jak kvalitní, většinou sypané čaje, tak také skvěle zvládnuté dárkové balení. Značka Basilur se u nás těší stále větší oblibě a nově si tyto čaje můžete vychutnat také prostřednictvím našeho obchodu.

Dárkový černý čaj Basilur Basilur černý čaj s karamelem Basilur zelený čaj      Dárkový zelený čaj Basilur