Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Čajový stromek

Postup na DIY čajový stromeček

Náš eshop se zabývá prodejem dárkových čajů. Někdo si ale potrpí spíše na DIY dárky, což je v poslední době více než populární. Přicházíme tak s nápadem na dárek, ve kterém využijete naše dárkové čajové sety a zároveň vaši vlastní šikovnost a nápad. Nebo čajový stromeček může sloužit jako milá vánční dekorace. Navíc můžete nakombinovat libovolné druhy a příchutě čajů!

Tady je postup na DIY čajový stromeček.

Vyberte si na našem eshopu, zaměřeném na prodej čajů, čaje, které jsou jednotlivě zabaleny. Například tyto čaje Basilur. Dále k postupu potřebujete:

- polystyrenové kužely nebo ruličky z toaletního papíru

- alespoň 10 čajových pytlíků (záleží na velikosti čajového stromečku)

- lepidlo nebo nejlépe tavící pistole

- karton k zatížení a stabilizaci

Přiložte čaj k základu polystyrenového kuželu a tavnou pistolí či lepidlem přilepte. Držte, dokud pytlík bezpečně nedrží na místě. Pokračujte obdobně. Další čajový sáček přiložte tak, aby částečně překrýval druhý. Myslete také na estetiku a volte barevně ladící čaje. Postupujte od spodu až po vrchol. Nahoru můžete přidat hvězdu z kartonu a spodní část zatížit a stabilizovat silnějším kartonem. Čajový DIY stromeček je hotov.

čajový stromek čajový stromeček

Budeme rádi, když nám Vaše výtvory pošlete na obchod@cajeabylinky.cz, ty nejlepší z Vás odměníme vánočním dárkovým čajem!