Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


9 důvodů, proč jsou čaje skvělý dárek na Vánoce

9 důvodů, proč jsou čaje skvělý dárek na Vánoce

  1. Univerzální dárek – čajů je tolik druhů, že stačí jedna větší objednávka a budete mít vystaráno pro kolegyni z kanceláře, partnerovy rodiče a souseda, který vždycky něco donese, i když o to vůbec nestojíte.
  2. Jsou zdravé – různé druhy čajů mají různé benefity pro zdraví, takže můžete vybrat právě takový, který bude vhodný pro vaše blízké i ze zdravotního hlediska – a třeba přeučíte dědu s vysokým tlakem ze tří káv denně na pár šálků zeleného čaje.
  3. Neurazí – ještě jsem od nikoho nikdy neslyšela, že by dárkové čaje byly hrozný dárek. Pokud nenadchnou, minimálně neurazí.
  4. Dárkové čaje vypadají hezky – nejen že potěšíte obsahem, ale takové plechovky dárkových čajů můžou být využité na další účely a budou na poličce vypadat hezky. Obzvláště mladší generaci se hezkým designem zavděčíte snadno.
  5. Snadno se balí – znáte ty trable s balením dárků nepravidelných tvarů? Tak u dárkových čajů jste za vodou, sláva šetření balicího papíru!
  6. Není to alkohol – pokud nevíte co koupit, často přichází řada na láhve alkoholu. Nic proti tomu, ale ne vždy se alkohol hodí – třeba pro rodiny s čerstvým přírůstkem, abstinenty nebo osoby, ke kterým chováte respekt, například pro lékaře nebo učitele.
  7. Čaje nedostávají všichni – jednoduše řečeno, čaje nejsou ponožky ani šampony a sprchové gely. A to je vždycky plus.
  8. Jsou ideální pro zimní období - čaje se nejvíce pijí v zimě, tudíž je toto období pro darování čajů nejlepší, s největší pravděpodobností čaje nezapadají prachem v poličce jako by se tomu mohlo stát v létě.
  9. Opakovaně vás připomenou – pokaždé, když si obdarovaný uvaří svůj oblíbený čaj, vzpomene si na vás! A to za to stojí.